loader

Hakkımızda

post-img


20 Yıllı Aşkın Deneyimle
Profesyonel, Uzman Destek

1997 yılından bu yana İstanbul merkezi ve tüm Türkiye’deki anlaşmalı çözüm ortakları ile Teknonet özellikle POS sistemleri ve network alanında perakende sektöründe kurumsal müşterilerine ürün ve hizmet desteği sunmaktadır.

Teknonet, 2006 yılında perakende çözümleri alanında uzmanlaşmayı hedefleyerek; Toshiba(IBM) ‘in çözüm ortağı olmuştur. Perakende sektöründe yer alan kurumsal firmalar için POS donanım-yazılım ürünleri, kuruluş-açılış destek, proje yönetimi, danışmanlık ve Bakım/Sla hizmetleri kapsamında çözümler sunmaktadır.

Teknonet, 1998 yılından bu yana Cisco’nun da iş ortağıdır . Toshiba ve Cisco iş ortaklıkları dışında HP, Dell, Motorola-Zebra ,Apc,Checkpoint ,Aruba vb. bir çok marka ile de iş birliği içerisindedir .

Her yıl giderek büyüyen Bilişim Pazarı'nda Teknonet ; son 10 yıldır ilk 500 bilişim firması arasındaki yerini korumaktadır .

Dinamik ekibi , ürün yelpazesi , güveninirliği ,çözüm ve hizmetleriyle Teknonet 20 yıldır sektördeki yerini korumuş ; kuruluşundan bu yana, yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da birçok projede aktif yer almıştır.

  • Toshiba Global Business Partner
  • IBM Business Partner
  • POS A.Ş. Çözüm Ortağı
  • Ingenico Group Çözüm Ortağı

Neden Teknonet?

about

Teknonet

20

YILI AŞKIN DENEYİM

Teknonet

50

'DEN FAZLA KURUMSAL MÜŞTERİ

Teknonet

3500

POS SATIŞ VE DESTEĞİ

Teknonet

700

LOKASYONDA KURULUŞ